Дякую, я вже з вами!

Запрошуємо вас на наш новий сайт, який об’єднує всі наші комплекси.

Перейти на сайт >

Ресторан «Георг Палац»

Літній майданчик

Літнє кафе в Чернівцях запрошує всіх гостей добре відпочити разом з друзями в жаркий період року

Якщо в спекотний літній день Ви хочете сховатися від сонця, а також в комфортній атмосфері пообідати або випити прохолодних напоїв зі своїми друзями, тоді запрошуємо Вас відвідати наш літній майданчик в місті Чернівці. Вона розташована недалеко від головної визначної пам'ятки нашого міста - красивого Чернівецького університету. Ви можете знайти нас за адресою, вулиця Богуна 24. Цей літній майданчик має не тільки багато просторого місця, а й також безліч зручних столиків і м'яких місць для відвідувачів, де кожен зможе добре розслабитися і відпочити. Ми створили зручний простір для кожного гостя, який буде відвідувати наше літнє кафе в теплу пору року.

Наш літній майданчик в Чернівцях розділений на дві зручні зони, які Ви можете вибрати при відвідуванні нашого закладу

У першій зоні розташовуються великі столи і зручні стільці, які розраховані для тих гостей, які хочуть смачно пообідати в нашому закладі. Однак ті, хто просто прийшов, щоб поспілкуватися за чашкою кави або випити в жаркий день охолоджувальних напоїв, мають можливість зупинитися в спеціальній лаундж-зоні, з компактними круглими столиками і м'якими пуфами, на яких можна добре відпочити.

Наше літнє кафе в Чернівцях працює від раннього ранку до пізнього вечора, а це означає, що кожен відвідувач в будь-який час має можливість добре відпочити в нашому закладі. Крім просторого місця, високого навісу і зручних столиків ми також пропонуємо смачну європейську кухню і освіжаючі напої, які, найчастіше, так хочеться випити в жарку пору року. Для цього ми розробили зрозуміле і просте меню, з якого Ви зможете вибрати багато цікавих страв, які Вам дійсно сподобаються.

Якщо Ви бажаєте просто відпочити за чашкою кави, ми можемо Вам запропонувати різноманітну кавову карту, де представлено багато різних кавових напоїв

Для того, щоб представити Вам якісні кавові напої, ми співпрацюємо з постачальниками хороших сортів кави з усього світу. Разом з нами Ви зможете не тільки відчути аромат смачної заварної кави, а й спробувати різні кавові гарячі і холодні напої, які запропоновані в меню.

Запрошуємо до нас усіх чернівчан, а також гостей міста для того, щоб добре відпочити, смачно підкріпитися і приємно розслабитися разом зі своїми близькими і друзями.

Забронювати
Україна, м.Чернівці, вул. І.Богуна, 24

схема проїзду

+38 (0372) 57-60-59

+38 (099) 23-45-888

+38 (096) 72-27-888


  1. Літній майданчик
    Літній майданчик
  2. Відпочинок на свіжому повітрі
    Відпочинок на свіжому повітрі
  3. Релакс зона
    Релакс зона

Бронювання
Ресторану