Дякую, я вже з вами!

Запрошуємо вас на наш новий сайт, який об’єднує всі наші комплекси.

Перейти на сайт >

Увага! Режим роботи ресторану "Георг Палац" під час посту та святкових днів!

7 квітня 2017

Режим роботи ресторану "Георг Палац" під час посту та святкових днів!

Читати далі

Святкування 8 березня в «Георг Палаці»

14 березня 2017

Фотозвіт зі святкування 8 березня, у готельно-ресторанному комплексі «Георг Палац»

Читати далі

День Святого Валентина в Георг Палаці

22 лютого 2017

Нам було надзвичайно приємно провести (розділити) разом з Вами найромантичніший день року, День Св. Валентина. Це велике щастя мати можливість любити, мати свою другу половинку, опору в житті і надійну підтримку у будь якій життєвій ситуації! 

Читати далі

До дня всіх закоханих

10 лютого 2017

Найромантичніший вечір року - вже зовсім близько❤️. «Георг Палац» щиро вітає всіх закоханих зі святом і гостинно запрошує на святкування! Жива музика, сюрпризи, розіграші. Ми вміємо дарувати щасливі миті життя і цього разу неодмінно Вас здивуємо.

Читати далі

Графік роботи ресторану «Георг Палац» на Новорічні свята

28 грудня 2016

До уваги гостей ресторану «Георг Палац»: 31.12.2016 ресторан працюватиме до 16:00, 01.01.2017 ресторан працюватиме з 16:00, 06-07.01.2017 ресторан працюватиме по попередньому замовленню.

Читати далі

Ресторани сходу та заходу: в чому різниця?

Схід та захід. Дві різні культури та два окремих світи. В кожному свій світогляд та свої правила. Ця відмінність торкнулася і ресторанного бізнесу.

Читати далі

Книга відгуків та пропозицій

Працівники багатьох закладів не дуже люблять цю книжку, але вона повинна бути у всіх, хто має справу з обслуговуванням. Чомусь вона асоціюється з негативом. Але цей документ грає важливу роль у покращенні сервісу. Книга відгуків і пропозицій в готелі завжди присутня. 

Читати далі

Правила сервірування столу

Які свята обходяться без смачних страв? Мабуть, таких немає. Але важливо не тільки смачно приготувати їжу, а й гарно подати. Для цього треба взяти на озброєння прості правила сервірування столу.

Читати далі

Як підібрати підходяще вино?

Похід в ресторан не може обійтися без хорошого вина. Але досить часто гості закладу поводять себе розгублено та не можуть ні зробити правильний вибір напою, ні правильно насолодитися ним. 

Читати далі

Фудшеринг як вид благодійності

Існує дуже багато видів надання допомоги тим, хто її потребує. Один з них – допомога з забезпеченням харчування. Але якщо глибше розібратися в тому, що таке фудшеринг, то слід розглянути детально саму схему роботи складного процесу. 

Читати далі